Future Trends in Energy and Electromobility

25 października 2019 r. , SCANDIC Hotel, Gdańsk

Zapraszamy do rejestracji na konferencje ekspercką projektu Umbrella, dofinansowanego ze środków programu Interreg Południowy Bałtyk dotyczącą potencjalnej współpracy projektowej w obszarze energii i elektromobilności.

Spotkanie organizowane jest przez Bałtycki Instytut Spraw Europejskich i Regionalnych BISER wraz z Koordynatorem Obszaru Tematycznego ENERGY Strategii UE dla Regionu Morza Bałtyckiego oraz Departamentem Rozwoju Gospodarczego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego.

W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele projektów, programów oraz eksperci z Polski, Litwy, Szwecji, Danii i Łotwy, m.in. z Ministerstwa Ekonomii (Departament Rynku Energetycznego), z Agencji Energetycznej Południowej Szwecji, eksperci z projektów dotyczących spraw energetycznych oraz elektromobilności programów Horyzont 2020 oraz Interreg Region Morza Bałtyckiego oraz Południowy Bałtyk.

Celem spotkania jest przegląd aktualnych działań realizowanych w obszarze ENERGII i ELEKTROMOBILNOŚCI na obszarze Południowego Bałtyku, ale także dyskusja nad przyszłymi możliwymi projektami współpracy, którą oprzemy na niedawno zaprezentowanych przez Komisję proponowanych priorytetach dla programów transgranicznych. 

REJESTRACJA NA KONFERENCJĘ