Energia w MSP

Zapraszamy na spotkanie organizowane w ramach projektu „Energia w małych i średnich przedsiębiorstwach”, które odbędzie się:

9 grudnia 2019 r. o godz. 12.00 w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Pomorskiego w Sali „Polskie Niebo”, ul. Augustyńskiego 1 w Gdańsku.

Projekt realizowany jest przez Krajową Agencję Poszanowania Energii wraz z Ministerstwem Energii i współfinansowany jest z funduszy unijnych (https://www.gov.pl/web/audytywmsp). Jego celem jest wypracowanie najlepszych instrumentów wsparcia efektywności energetycznej dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Spotkanie jest adresowane do przedsiębiorców, którzy są zainteresowani instrumentami wsparcia efektywności energetycznej w MŚP, jak również do przedstawicieli instytucji finansujących i prowadzących programy wsparcia dla przedsiębiorców.

W trakcie spotkania ekspert Krajowej Agencji Poszanowania Energii przedstawi przykłady instrumentów finansowych oraz innych form wsparcia zwiększania efektywności energetycznej w przedsiębiorstwie, które stosowane są w krajach europejskich.

Następnie ekspert ten będzie chciał poznać Państwa opinię na temat tego, które z nich sprawdziłyby się w Polsce, a także czy instytucje finansujące mają w planach uruchomienie niektórych z nich lub czy już takie instrumenty funkcjonują.

Spotkanie będzie miało formę dyskusji.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Rejestracja na stronie: https://tiny.pl/tnrfd

Współorganizatorami spotkania są Stowarzyszenie „Pomorskie w Unii Europejskiej” oraz Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego.   

Dodatkowych informacji udzielają:

Marta Mazurkiewicz (Krajowa Agencja Poszanowania Energii): tel. 22 6260910, mmazurkiewicz@kape.gov.pl

Rafał Rolka (Stowarzyszenie „Pomorskie w Unii Europejskiej”), tel. 58 3268714, r.rolka@pomorskieregion.eu